logo logo
logo logo

Seidorf Mountain Tennis Cup

W dniach 22-25 września na terenie Hotelu Seidorf ***** organizujemy pierwszą edycję Seidorf Mountain Tennis Cup dla Gości. Turniej zaplanowany dla 8 osób i będzie rozgrywany w systemie pucharowym w kategorii Open. Zwycięzcy I edycji wręczymy szklany puchar specjalnie zaprojektowany przez Hutę Szkła Julia z Piechowic. Dodatkowo dwa pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Data turnieju połączona jest z zakończeniem sezonu letniego. Mecze rozgrywane będą na kortach twardych, pierwsze planowo rozpoczną się w piątek 23 czerwca po śniadaniu, a zakończą finałem w sobotni wieczór 24 września. Po meczu finałowym wszystkich zawodników zapraszamy na dekorację, wręczenie nagród oraz do wspólnego zdjęcia.

Dla uczestników turnieju Hotel Seidorf ***** przygotował specjalną ofertę pobytową zawierającą możliwość wzięcia udziału w turnieju wraz z dodatkowymi atrakcjami. Wydarzenie ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku, dobrą zabawę z nutą rywalizacji.

Hotel Seidorf ***** w swojej obszernej ofercie przygotował dwa pełnowymiarowe korty tenisowe wraz z możliwością wypożyczenia sprzętu do gry w tenisa w hotelu. W tak urokliwym miejscu, widok na szczyty Karkonoszy oraz kotlinę Jeleniogórską, gra w tenisa to sama przyjemność, nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą coraz bardziej popularną formą aktywności.