logo logo
logo logo

Seidorf Mountain Triathlon

28 maja 2022 r. po raz piąty zostanie zorganizowany Seidorf Mountain Triathlon na dwóch dystansach 0,5 km pływania, 50 km na rowerze i 5 km biegania oraz 1 km pływania, 100 km na rowerze i 10 km biegania.

Start odbędzie się nad jeziorem Bukówka na plaży Miszkowice. Limit uczestników to 150 osób. Zarówno mężczyźni jak i kobiety startują z wielką wolą walki i zwycięstwa, ale nie tylko o dobre miejsce. Zawodnicy głównie zmagają się ze swoimi słabościami, ale przy tym wszystkim dobrze się bawią, spotykają z ludźmi o tej samej pasji, mogą wymienić się odczuciami i doświadczeniami.

Po zawodach zapraszamy wszystkich uczestników, Gości hotelowych oraz kibiców na prelekcje przewodnika górskiego sudeckiego Artura Wójcika o wyprawie w Himalaje oraz na ognisko i pogawędki w części rekreacyjnej Hotelu Seidorf. Atmosfera podczas każdej edycji jest niesamowita, pełna energii i pozytywnego nastawienia do życia. Poprzednie edycje miały zaszczyt gościć takich zawodników jak Michał Rajca, który ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Swissman Xtreme Triathlon, triumf w Ironman 70.3 Slovenia Istria oraz udział w Mistrzostwach Świata Ironman na Hawajach.

Dodatkowo organizator zaprasza na dystans pełnego Ironmana o nazwie Polan Extreme Triathlon, wyróżnia go przez wszystkim bardzo wymagająca trasa górska przez Karkonosze.